Sunday Sept. 15th

Зала 1/Hall 1

 

10:30   Програма фестивал „Златна Рибка“

            GOLDEN FISH Festival screenings

 

11:30   Панорама 4

            Panorama 4

АБВ“, Франция, 2013, Лора Сикури и Франсоа Грумлан-Сон, 03:56

LSD ABC, France, 2013, Laura Sicouri & Francois Grumelin-Sohn, 03:56

“Когато някой спре“, Финландия, 2012, Йени Раконен, 07:00

When One Stops, Finland, 2012, Jenni Rahkonen, 07:00

Изобилие“, Германия, 2012, Марен Колет и Марайке Керстинг, 04:41

Bootyful, Germany, 2012, Maren Collet & Mareikje Kersting, 04:41

Обръсни“, Аржентина, 2012, Хорхе Тересо и Фернандо Малдонадо, 04:14

Shave It, Argentina, 2012, Jorge Tereso y Fernando Maldonado, 04:14

Дом“, България, 2013, Валентин Атанасов, 02:48

Home, Bulgaria, 2013, Valentin Atanasov, 02:48

„Сексулният живот на динозаврте“, Белгия, 2012, Делфин Ерманс, 02:40

The Sexual Life of Dinosaurs, Belgium, 2012, Delphine Hermans, 02:40

„Жълто самозалепващо листче“, Канада, 2013, Джеф Стернс, 07:40

Yellow Sticky Note | Canadian Anijam, Canada, 2013, Jeff Chiba Stearns, 07:40

„Грешната Мадона“, България, 2013, Сеня Вълкова, 03:00

The Fallen Madonna, Bulgaria, 2013, Senya Valkova, 03:00

„Любов без дрехи – Градината на Еа.“, Дания, 2012, Сара Копел, 06:26

Naked Love - Ea's garden, Denmark, 2012, Sara Koppel, 06:26

„Приспивна песен“, Полша, 2012, Пьотър Думала, 03:00

Lullaby, Poland, 2012, Piotr Dumala, 03:00

Езеро“, САЩ, 2013, Стивън Суботник, 04:00

Lake, United States, 2013, Steven Subotnick, 04:00

„Момичето с листата“, Швейцария, 2013, Марина Росет, 06:00

La Fille aux Feuilles, Switzerland, 2013, Marina Rosset, 06:00

„Ооо, Пиза… ооо!“, България, 2013, Евгени Митов, 02:48

Ooo,  Pisa ... Ooo!, Bulgaria, 2013, Evgeniy Mitov, 02:48

„Падащ Петьо“, Холандия, 2013, Алберт 'т Хофт, Пако Винк, 08:51

Fallin' Floyd, Netherlands, 2013, Albert 't Hooft, Paco Vink, 08:51

„Даровете на черната врана“, Русия, 2012, Степан Бирюков, 12:00

The Gifts of Black Raven, Russia, 2012, Stepan Biruykov, 12:00

„Алдар и сивият вълк“, Русия, 2013, Рим Шарафутдинов, 13:14

Aldar and the Grey Wolf, Russia, 2013, Rim Sharafutdinov, 13:14

„Планинарката Полина“, Швейцария, 2012, Карла Хиц, 03:35

Paulina on the Mountain, Switzerland, 2012, Carla Hitz, 03:35

 

13:00   Програма университети: La Poudriere – Валонс, Франция; Gobelins – Париж, Франция

            Film Schools’ Screenings: La Poudriere – Valence, France; Gobelins – Paris, France

 

 

19:00   Закриване на фестивала и награждаване

            Award ceremony - Official closing

 

 

20:00   Програма наградени филми

            Winner’s Films Screening

 

 

Зала 2/Hall 2

 

 

14:30   In Memoriam: Герит Ван Дик, Фьодор Хитрук, Никола Майдак, Боб Годфри, Бржетислав Пояр

            In Memoriam: Gerrit van Dijk, Fodor Hitruk,Nikola Majdak, Bob Godfrey, B?etislav Pojar

 

16:00   Полска сюрреалистична и абстрактна анимация

            Polish surreal and abstract animation

Зала 4/Hall 4

 

18:00   Пресконференция

            Press conference

Comments are closed.