Saturday Sept. 14th

Зала 1/Hall 1

 

10:00   10-та конкурсна програма пълнометражна анимация за деца

               10-th Competition Programme: Children’s Feature Films

 

Снежната кралица, Русия 2012, Максим Свешников, Влад Барбе, 01:20:00

The Snow Queen, Russia, 2012, Maxim Sveshnikov, Vlad Barbe, 01:20:00

11:30   Прожекция документални филми: „Пярнография“

            Documentary screenings: “Parnography”

13:00   Програма университети: ЕСА – Единбург, Шотландия;

            Филмова академия Лодз, Полша

            Film Schools’ Screenings: ECA – Edinburgh, Scotland;

            National Film School in lodz, Poland

18:00   Панорама 3

            Panorama 3

 

Прилепи“, Франция, 2012, Орелиен Предал и Макс Малео, 07:00

Batz, France, 2012, Aurelien Predal & Max Maleo, 07:00

Дъвка“, Канада, 2012, Ноам Съсман, 01:00

Gum, Canada, 2012, Noam Sussman, 01:00

„На път“, Франция, 2012, Жереми Бутле, Тибо Клерг, Тристан Менар, Камий Перан, Гаел Мегерби, Лука Вебер, 08:00

Contre Temps, France, 2012, Jeremi Boutelet, Thibaud Clergue, Tristan Mеnard, Camille Perrin, Gael Megherbi, Lucas Weber, 08:00

Битинган“, Египет, 2013, Ахмад Абделхамед, 02:16

Bitingan, Egypt, 2013, Ahmad Abdelhameed, 02:16

Откъси от “Не съм чудовище”, Белгия, 2011, Хана Летанф, 03:40

Compartments of "I am not a Monster", Belgium, 2011, Hannah Letanf, 03:40

Генезис“, България, 2013, Йоана Александрова, 02:12

Genesis, Bulgaria, 2013, Yoana Alexandrova, 02:12

„Питка и птичка“, Русия, 2012, Инга Коржнева, 13:00

The Bun and the Bird, Russia, 2012, Inga Korzhneva, 13:00

 

19:00   11-та Конкурсна програма късометражна анимация

11-th Competition Programme: Short Films

Кръпка, България, 2012, Милена Симеонова, 05:47

Patch, Bulgaria, 2012, Milena Simeonova, 05:47

Късометражен, , 2012, Никола Лиото, Алис Сюре-Канал, Никола Дюбоа, Юго Пакен, 01:11

Courtmetrg, France, 2012, Nicolas Liautaud, Alice Suret-Canale, Nicolas Dubois, Hugo Paquin, 01:11

Старо-новата земя, Израел, 2012, Сариел Кесласи, 6:00

Altneuland, Israel, 2012, Sariel Keslasi, 6:00

Спящата красавица, Португалия, 2011, Ученици от 12 клас под ръководството на Сандра Сантос, 04:47

The Sleeping Beauty, Portugal, 2011, Students of the 12th grade  under the guidance of Sandra Santos, 04:47

Копнеж, Великобритания, 2013, Гавин Робинсън, 6:00

Hart's Desire, United Kingdom, 2013, Gavin Robinson, 6:00

Храна за червеите, Естония, 2013, Прийт Тендер, 15:28

The Maggot Feeder, Estonia, 2013, Priit Tender, 15:28

Транзит, Унгария, 2012, Беата Пантя, 02:45

Transit, Hungary, 2012, Beбta Pбntya, 02:45

Огледалце на стената, България, 2012, Силвия Иванова,

Mirror on the wall, Bulgaria, 2012, Silvya Ivanova, 0:50

Инвазия, Австрия, 2012, Пол Венингер, 11:00

Trespass, Austria, 2012, Paul Wenninger, 11:00

Кубикулум, България, Великобритания, 2011, Димитър Петров, 3:00

Cubiculum, Bulgaria, United Kingdom, 2011, Dimitar Petrov, 3:00

Непреклонен дух, Италия, 2013, Симоне Маси, 4:00

Resistant soul, Italy, 2013, Simone Massi, 4:00

Пир за наложницата, Канада, Франция, Швейцария, 2012, Хефанг Уей, 13:00

The Banquet of the concubine, Canada, France, Switzerland, 2012, Hefang WEI, 13:00

Зависим, Унгария, 2012, Пана Хорват Молнар, 12:50

Dipendenza, Hungary, 2012, Panna Horvбth Molnбr, 12:50

Белуга, Япония, 2011, Шин Хашимото, 05:30

Beluga, Japan, 2011, Shin Hashimoto, 05:30

20:30   12-та конкурсна програма пълнометражна анимация

              12-th Competition Programme: Feature Films

 

Рио 2096 – История за любов и ярост, Бразилия, 2012, Луис Болонези, 01:15:00

Rio 2096:  a Story of Love and Fury, Brazil, 2012, Luiz Bolognesi, 01:15:00

Зала 2/Hall 2

 

 

14:30   Програма филми - Ян Леница

            Programme: JAN LENICA

 

16:00   Програма университети Hochschule Luzern – Швейцария

            Film schools’Screenings: Hochschule Luzern – Switzerland

 

17:00   Програма членове жури: Теодор Ушев (Канада)

            Jury’s Programme: THEODORE USHEV (Canada)

 

 

Зала 4/Hall 4

 

 

10:00   Пресконференция

            Press conference

11:30   Кръгла маса

            Round table

Comments are closed.